Dodano: 2021-08-04

Zawijanie 400 cukierków na minutę?! | Wywiad iAutomatyka z Mateuszem Biegą cz.1

youtube-video-thumbnail

Wywiad przeprowadzony przez eksperta ds. serwonapędów Dawida Wróblewskiego z Mateuszem Biegą - specjalistą ds. Systemów serwonapędowych PacDrive.

Jedną z najprężniej rozwijających się ostatnio branży jest przemysł związany z pakowaniem czy transportowaniem szerokiej gamy różnorodnych obiektów. Motorami napędzającymi tę gałąź przemysłu są oczywiście serwonapędy. Niedawno zatem wybraliśmy się do krakowskiej siedziby firmy Dynamotion, gdzie ugościł nas ekspert od napędów.

Mateusz Biega

Obejrzyj rozmowę specjalistów w dziedzinie automatyzacji maszyn i poznaj wymagania jakie stawiane są serwonapędom w przemyśle pakowniczym. W trakcie rozmowy Mateusz przybliży między innymi czym jest standard PackML, który potocznie nazywamy językiem maszyn pakujących. Dowiesz się także, jak w te wszystkie wymagania i standardy wpisuje się linia napędów PacDrive. Nasi eksperci przedstawią również jak dobierać serwomechanizmy, łączyć je z innymi urządzeniami oraz jakich programów użyć do ich programowania i konfiguracji. Pamiętaj jednak,
że to tylko niektóre z poruszanych tematów. Obejrzyj wywiad i dowiedz się więcej o najszybszych serwonapędach wśród maszyn pakujących.

Nasi dwaj napędowi eksperci zgrabnie wyłożyli i przedstawili potężną dawkę wiedzy. Polecamy więc zaparzyć ulubioną kawę lub herbatę i wygodnie rozsiąść się w fotelu!

Więcej ciekawych informacji ze świata automatyki przemysłowej w formie artukułów
filmów i kursów znajdziecie na iAutomatyka.pl. Zapraszamy!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat serwonapędów PacDrive i ich zastosowań?